جستجو محصول

مقالات

نقش هیت سینک در LED

نقش هیت سینک در LED

خمیر سیلیکون و چسب سیلیکون و کاربرد آن در ال ای دی ها

خمیر سیلیکون و چسب سیلیکون و کاربرد آن در ال ای دی ها

نور افکن یا پروژکتور

نور افکن یا پروژکتور

نور نمای ساختمان

نور نمای ساختمان

چراغ دفنی

چراغ دفنی

جعبه درایور

جعبه درایور

چراغ های لاینی رو کار

کاربرد چراغ های خطی ولاینی

کاربرد والواشر

والواشر

مزیت چراغ خطی

مزیت چراغ خطی

پروژکتور

چرابایدپروژکتور روشنایی خودرا به ال ای دی تبدیل کنید؟

چراغ های لاینی

معمولا برای مکان و محیط های خاص از نورپردازی های خطی استفاده می شود. این کار باعث زیبایی و متفاوت کردن محیط می شود. این نوع روشنایی در انواع مختلف اعم از چراغ های لاینی روکار و توکار و نیز آویزان( معلق) کاربرد دارند.

چراغ های سوله ای

از چراغ های سوله ای برای پخش کردن برق در محیط های وسیع استفاده می شود. در سوله ها به دلیل روشن بودن طولانی و مداوم چراغ های سوله ای، باید در زمان خرید آن به مولفه هایی مانند استاندارد بودن و شرکتی که آن را تولید کرده است، توجه ویژه داشت.

پروژکتور دفنی

ابزار و یا وسیله الکتریکی که با شدت زیاد، نور را در محیط پراکنده می کند و باعث روشنایی محیط می شود. نوع پروژکتور باید نسبت به محیط، انتخاب شود. پروژکتورهایی که در محیط یا در عمق زمین کار گذاشته می شوند، پروژکتور دفنی می گویند.

تاثیر هیت سینک در طول عمر قطعات الکترونیکی

هیت سینک که معادل های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است، از اهمیت بسیار بالایی در طول عمر انواع قطعات الکترونیکی برخوردار است...

والواشر ماشین آفرود

در مورد ماشین های آفرود مسائل زیادی وجود دارد که برای بهترین عملکرد باید به آنها توجه شود، والواشر ماشین آفرود از مهم ترین این موارد به شمار می آید...

هیت سینک های لاینی

هیت سینک های لاینی که با نام های دیگری نیز خوانده می شوند، در بین مهم ترین لوازم جانبی در چراغ های ال ای دی قرار می گیرند. این خنک کننده ها وظایف مختلفی را بر عهده دارند که هر کدامشان..

چراغ های خیابانی

بدون شک از مهم ترین ابزارهایی که به منظور تامین روشنایی معابر باید به کار گرفته شود، چراغ خیابانی است. چراغ های خیابانی در انواع مختلفی وجود دارند و ساخته شده از قطعات متعدد هستند...

مزایای والواشر رشد گیاه

امروزه والواشرها یکی از بهترین فریم ها برای رشد گیاهان برای افرادی که خواهان پرورش دادن گیاهان و سبزیجات و صیفی جات در محیط های خانگی و گلخانه ای و صنعتی هستندمحسوب می‌شوند.

نحوه عملکرد هیت سینک چگونه است؟

نحوه عملکرد هیت سینک به این صورت است که حرارت تولیدی را از دستگاه مورد نظر گرفته و در بدنه ی خود جذب می‌کند و سپس این حرارت به روش های مختلفی از خود دفع می کند.

اس ام دی زیر کابینتی؛ بهترین نور مخفی آشپزخانه

اس ام دی زیر کابینتی لامپ های ریسه ای هستند که به عنوان نورهای مخفی در ساختمان ها به ویژه آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت هیت سینک در الکترونیک

هیت سینک در الکترونیک متناسب با میزان حرارت تولید شده توسط قطعات الکترونیکی مختلف خریداری میشود. ، از این قطعه برای کنترل حرارت تولیدی توسط منبع استفاده می شود

هیت سینک، قلب خنک کننده وسیله شما

در اینجا می خواهیم به دنیای وسیع تکنولوژی سری بزنیم و از دست آوردهای علمی روز دنیا برای شما صحبت کنیم. هیت سینک، کلمه ای که قرار است در این قسمت به شما معرفی کنیم.

پروژکتور، روشنایی بخش دنیای ماشینی امروز

اگر به دنبال دیزاینی زیبا و باکیفیت برای محل زندگی و یا کارتان هستید بهتر است این مقاله را تا پایان بخوانید زیرا قرار است شور و انگیزه را به فعالیت های شما تزریق کنیم.

نورپردازی مدرن با والواشر های نسل نو

قرار است شما را با یکی از چشم نواز ترین وسیله های بکار برده شده در معماری مدرن جهانی آشنا کنیم، پس به شما پیشنهاد می کنم که حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

زندگی جذاب تر با دستگاه های سی ان سی

زیبایی در جریان زندگی روزمره بسیار مهم است و باعث انگیزه بیش تر در افراد می شود و به همین منظور دستگاه های ماشینی بسیاری برای خلق زیبایی ساخته شده است.

ما برای کمک شما آماده ایم

تیمت را با ما قوی کن