جستجو محصول

مقالات

تاثیر هیت سینک در طول عمر قطعات الکترونیکی

هیت سینک که معادل های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است، از اهمیت بسیار بالایی در طول عمر انواع قطعات الکترونیکی برخوردار است...

والواشر ماشین آفرود

در مورد ماشین های آفرود مسائل زیادی وجود دارد که برای بهترین عملکرد باید به آنها توجه شود، والواشر ماشین آفرود از مهم ترین این موارد به شمار می آید...

هیت سینک های لاینی

هیت سینک های لاینی که با نام های دیگری نیز خوانده می شوند، در بین مهم ترین لوازم جانبی در چراغ های ال ای دی قرار می گیرند. این خنک کننده ها وظایف مختلفی را بر عهده دارند که هر کدامشان..

چراغ های خیابانی

بدون شک از مهم ترین ابزارهایی که به منظور تامین روشنایی معابر باید به کار گرفته شود، چراغ خیابانی است. چراغ های خیابانی در انواع مختلفی وجود دارند و ساخته شده از قطعات متعدد هستند...

مزایای والواشر رشد گیاه

امروزه والواشرها یکی از بهترین فریم ها برای رشد گیاهان برای افرادی که خواهان پرورش دادن گیاهان و سبزیجات و صیفی جات در محیط های خانگی و گلخانه ای و صنعتی هستندمحسوب می‌شوند.

نحوه عملکرد هیت سینک چگونه است؟

نحوه عملکرد هیت سینک به این صورت است که حرارت تولیدی را از دستگاه مورد نظر گرفته و در بدنه ی خود جذب می‌کند و سپس این حرارت به روش های مختلفی از خود دفع می کند.

اس ام دی زیر کابینتی؛ بهترین نور مخفی آشپزخانه

اس ام دی زیر کابینتی لامپ های ریسه ای هستند که به عنوان نورهای مخفی در ساختمان ها به ویژه آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت هیت سینک در الکترونیک

هیت سینک در الکترونیک متناسب با میزان حرارت تولید شده توسط قطعات الکترونیکی مختلف خریداری میشود. ، از این قطعه برای کنترل حرارت تولیدی توسط منبع استفاده می شود

هیت سینک، قلب خنک کننده وسیله شما

در اینجا می خواهیم به دنیای وسیع تکنولوژی سری بزنیم و از دست آوردهای علمی روز دنیا برای شما صحبت کنیم. هیت سینک، کلمه ای که قرار است در این قسمت به شما معرفی کنیم.

پروژکتور، روشنایی بخش دنیای ماشینی امروز

اگر به دنبال دیزاینی زیبا و باکیفیت برای محل زندگی و یا کارتان هستید بهتر است این مقاله را تا پایان بخوانید زیرا قرار است شور و انگیزه را به فعالیت های شما تزریق کنیم.

نورپردازی مدرن با والواشر های نسل نو

قرار است شما را با یکی از چشم نواز ترین وسیله های بکار برده شده در معماری مدرن جهانی آشنا کنیم، پس به شما پیشنهاد می کنم که حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

زندگی جذاب تر با دستگاه های سی ان سی

زیبایی در جریان زندگی روزمره بسیار مهم است و باعث انگیزه بیش تر در افراد می شود و به همین منظور دستگاه های ماشینی بسیاری برای خلق زیبایی ساخته شده است.

ما برای کمک شما آماده ایم

تیمت را با ما قوی کن